menu bar

Vítejte v NAVITEL®!

NAVITEL® - je společnost zabývající se IT a klíčový hráč na poli navigačních systémů do aut v zemích EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika). Společnost vyvíjí navigační software, který se vyznačuje svou kvalitou, rychlostí a širokou škálou funkcí a nabízí digitální mapy s navigací, které jsou dobře známé uživatelům po celém světě.

Misí NAVITEL® je vytvořit lepší a pohodlnější každodenní život našim zákazníkům a partnerům prostřednictvím nabídky navigačního systému nejvyšší kvality.

Rádi uvítáme v našem týmu nové členy, od kterých očekáváme, že budou schopni prokázat vysokou úroveň znalostí a odbornost. Pokud Vás zajímají geografické informační technologie, a pokud jste připraveni neustále rozvíjet své odborné dovednosti — zašlete svůj životopis na Adéla Tejnecká - NAVITEL s.r.o. adela.tejnecka@navitel.cz.

Hledáme:

Praha
Pracovník v reklamačním oddělení

NAVITEL s.r.o. (zaměstnavatel)

Místo pracoviště: U Habrovky 247/11, Praha - Krč

Pracovní poměr: Částečný úvazek HPP/ DPP / DPČ

Smluvní vztah: pracovní smlouva/ Dohoda o provedení práce

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Vhodné i pro: osoby bez praxe, absolventy, maminky na rodičovské dovolené, studenty

Zařazení: informatika, řemeslné a manuální práce, administrativa

Společnost NAVITEL® se zabývá vývojem navigačního software, hardware a poskytováním řešení pro digitální mapování v oblasti automobilových navigačních systémů. Do svého mladého kolektivu hledáme posilu na pozici Pracovníka reklamačního oddělení

Pracovní náplň

  • administrativní činnost v rámci reklamačního procesu – přijímání a odesílání zásilek, vedení evidence přijatých zásilek
  • spolupráce s technickou podporou a servisním technikem

Požadujeme

  • uživatelská znalost PC

Nabízíme

  • práce v perspektivní společnosti a mladém kolektivu
  • pracoviště v Praze u metra Budějovická
Specialista technické podpory

Společnost NAVITEL® se zabývá vývojem navigačního software, hardware a poskytováním řešení pro digitální mapování v oblasti automobilových navigačních systémů. Do svého mladého kolektivu hledáme posilu na pozici Specialista technické podpory.

Náplň práce

  • zajištění komplexní technické podpory po telefonu, e-mailu či osobním přístupem
  • řešení technických problémů uživatelů systému NAVITEL
  • zajištění servisní podpory a licenčních klíčů pro jednotlivá zařízení společnosti
  • evidence hlášení a poruch na zařízení
  • zpracování a vkládání informací do databáze
  • analyzování reakce zákazníků na produkty a řešit jejich stížnosti
  • tvorba statistiky reklamačních případů
  • podávání informací o stavu vyřizování reklamace
  • spolupráce s kolegy oddělení support&service a kartografie

Znalosti:

  • minimálně SŠ ukončené maturitní zkouškou
  • znalost MS Office
  • dobré komunikační schopnosti
  • zájem o elektrotechniku a spotřební elektroniku
  • aktivní řidič skupiny B
  • praxe v oboru výhodou
  • znalost Windows CE/Android výhodou
  • znalost anglického a slovenského jazyka výhodou

Co vám můžeme nabídnout:

  • HPP
  • 25 dní dovolené
  • 3 dny sick days
  • možnost pravidelného HomeOffice
  • vánoční bonusy
  • teambuildingové akce
  • pevná pracovní doba
  • kancelář u metra C Budějovická
  • zkušený tým a možnost se rozvíjet